טיסות שכר לרוסיה

טיסות שכר לרוסיה הן ללא ספק אמצעי תחבורה המוזיל את העלויות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של טיסות שכר, המוצעות בייחוד בעונת הקיץ והחגים על ידי חברות תעופה שונות, רובן רוסיות. אמנם מדובר בטיסות פחות נוחות, אך הן בהחלט יחסכו לכם בעלויות.

מה זה בדיוק טיסות שכר לרוסיה

טיסות שכר, או בלועזית צ'רטר, הן טיסות זולות ולרוב לא סדירות לרוסיה המוצעות בעיקר בעונת הקיץ והחגים ובהתאם לביקוש. כמו כן, לעיתים קרובות טיסות שכר מגיעות ליעדים ברוסיה אשר טיסות רגילות לא מגיעות אליהם. על פי רוב הן מושכרות על ידי חברות נופש ותיירות, ולכן הן כלולות לא אחת גם בחבילות נופש מלאות עם מלון, ארוחות ולעיתים גם טיולים מאורגנים. יחד עם זאת, יש לציין כי טיסות שכר לרוסיה מוצעות לא פעם על בסיס קבוע במשך מרבית ימות השנה.

טיסות שכר לרוסיה – שווה בדיקה

היתרון הגדול של טיסות צ'רטר הוא כמובן המחיר הזול, שהופך את רכישת הכרטיס למאוד משתלמת. מאידך, יש לדעת כי מועדי טיסות השכר עלולים להשתנות ברגע האחרון. כמו כן, הטיסות בדרך כלל יותר צפופות מהרגיל, וכמות המטען שמותר לעלות למטוס מוגבלת יחסית. בנוסף, ייתכן בהחלט שטיסת השכר תנחת בשדה תעופה פחות מרכזי. כך לדוגמא, עם טיסת שכר למוסקבה, במקום לנחות בשדה התעופה המרכזי דומודדובו, תנחתו בשדה התעופה שרמטייבו או בשדה התעופה ונוקובו.

עלויות טיסת שכר לרוסיה

מחיר כרטיס טיסת צ'רטר לרוסיה עומד בממוצע על 400 או 500 דולר, וזאת בהתאם לעונת השנה ומידת הביקוש. כך לדוגמא, מחירי כרטיס טיסה בקיץ יכולים להאמיר גם ל- 700 דולר, ואילו בחורף מחיריהם יכולים לצנוח אף ל- 300 דולר. בכל עונות שנה הדרך הטובה ביותר להשיג כרטיסי טיסה לרוסיה במחיר נמוך מהממוצע היא בעזרת טיסות שכר. לדוגמא, ניתן גם למצוא טיסות שכר לרוסיה במחיר המתקרב ואף מתחת ל- 200 דולר, במיוחד אם יש באפשרותכם לרכוש כרטיס בדקה ה- 90.

עם אילו חברות תעופה טסים

למעשה, מרבית חברות התעופה הסדירות מציעות גם טיסות שכר לרוסיה. על חברות אלו נמנות בין היתר החברה הישראלית 'אל-על', וכן חברות התעופה הרוסיות 'רוסייה איירלינס', 'איירופלוט' ו'טראנס ארו'.

טיסות זולות לרוסיה

מלבד טיסות שכר ניתן להוזיל את עלויות הטיסה לרוסיה על ידי בחירה בטיסה עם עצירת ביניים. טיסות אלו מוצעות על ידי חברות תעופה כמו אל-על, אירופלוט וג'ט איירווייס. בדרך כלל מדובר בעיכוב של שעה וחצי, אם כי חשוב לברר מראש את משך ההמתנה ולוודא אם היא כוללת לינה בשדה התעופה. אגב, לעיתים מנצלים הנוסעים את עצירות הביניים על מנת לבקר גם ביעדים נוספים באירופה. מעבר לכך, ניתן למצוא כרטיסי טיסה זולים גם עבור טיסות סדירות וישירות, אם מחכים לרגע האחרון. במידה שיש מקום פנוי בטיסות אלו תוכלו לרכוש כרטיס במחיר זול במיוחד, וליהנות מהתנאים של טיסה רגילה.